Site Loader
İLETİŞİM / WHATSAPP

Cam balkon,balkon camı montajı, hassas bir iştir. Her şeyden evvel imalat öncesinde alınacak balkon ölçüsü kusursuz ve milimetrik olmalıdır.

Cam balkon  montajı yapılacak balkonun şekline,yapısına göre profiller düzgün ve terazisinde monte edilmelidir ondan sonra sistemi oluşturan camlar sırası ile montaj olan alüminyum rayların içine sırası ile tek tek takılıp rayda  ileri geri hareket özğürlüğü kontrol edilip kanatlarda bulunan plastik kapakların biri birine tam oturup oturmadığı gözlemlenmelidir kapak aralarında bir boşluk veya oturmama söz konusu ise o boşlukların giderilip sistemi kapalı konuma getirip teker çıkış ayaları yapılıp yardımcı aksesuarlar (çıkış yolu,boynuz,kilit) takılıp varsa balkonun değişken ölçülerinden kaynaklanan açıklıklar yardımcı kapama profilleri ile kapatılıp kenar ve köşelerde hava alabilecek boşluklar kalmamasına özen gösterilip anti bakteriyel izolasyon ve dolgu amaçlı silikonlar ile kapatılıp müşteriye teslim edilmelidir.

Cam Balkon,balkon camı Sisteminin montajı yapıldıktan sonra tüm kanatlar ve raylı aksam tek tek kontrol edilerek hiç bir problem olmadığından emin olduktan sonra müşteriye teslim edilmektedir.

Cam balkon,balkon camı montajından sonraki en önemli husus montaj sonrasında belirli bir süre geçtikten sonra olası malzeme problemleri veya müşteri kullanımından sonra oluşacak sorunların en hızlı bir şekilde giderilmesi en önemli husustur.

Rate this post
ŞİMDİ ARAYIN!