Ev ve işyerlerinizdeki teraslarınızın, dış çevreyle buluşmasını sağlayan mekanların kapatılması için uygulanan, modern çağın modern yüzünü en pratik şekilde yansıtan, kullanıldığı yerlerde insana ferahlık hissi veren özel bir sistemdir.
Sistem alüminyum taşıyıcı çerçeve, hareketli kanatlar, taşıyıcı yönlendirici aparatlar, temperli camlar ve yalıtım fitillerden oluşmaktadır.- Teras Kapama Sistemi taşıyıcı alüminyum çerçeve ve alt – üst kanatlar dışında herhangi bir yatay ya da düşey kayıt eleman içermez..


ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK


Manzara ve Görüntüde Hiçbir Kayıp Oluşmaz, Dışarıdan bakıldığında binanın yapısında bir değişiklik olmaz, İmar Mevzuatına uygundur, Tadilat Projesi Gerektirmez., Kat Maliklerine Yasal bir sıkıntı vermez., Yıl boyunca 4 mevsimden faydalanmanızı sağlar, Camlar sağa sola veya her iki yönde toparlanarak açılabilir, Her türlü mekan mekan sistemine uygundur.

Tam olarak kapattığınızda rüzgar, ses,toz,yağmur,kar,fırtına gibi dış etkenlerden korur.

 

 

 

Etiket : Teras Kapama, Bursa Teras Kapama, Bursa Cam Teras Kapama, Teras Kapama Fiyatları, Bursa Teras Kapama Fiyatları, Bursa Cam Teras Kapama Fiyatları, Bursa Cam Teras