Salon bölümü evlerimizin en çok kullanılan bölümüdür. Alçıpan dekor ürünleri, oturma gurubu ürünleri, tv, sehpa, perde vb. eşyalarla birlikte bir bütün olarak dekorasyon yapılır.

Bu yüzden oldukça geniş bir dekorasyon yelpazesine sahiptir. Hem aile bireylerinin uzunca vakit geçirdikleri, hem de misafirlerini ağırladıkları bu mekan, ebat olarak evin en geniş alanına sahiptir. Salon ebadı büyüdükçe, dekorasyon temasına, duvar kağıdı, masa, vazo, resim tabloları, büyük saksılar gibi aksesuarlar da dahil olur.

Elbette bu kadar geniş ve girift bir portföy karar verme aşamasını zorlaştıracaktır. Bu aşamada iç dekorasyon partnerinizden yardım almadan asla karar vermeyin. Çünkü dekoratif öğlerin tamamı birbirini tamamlayıcı özellikte olduğundan, vereceğiniz yanlış bir karar devamında sizi pişman olacağınız bir sonuç ve maliyet unsuruyla karşı karşıya getirecektir.

Salonunuzda tıpkı tüm evinizde olduğu gibi, köklü bir dekorasyon, salon tadilatı ile başlar ve sonucunda renk renk, ilmek ilmek içinde zevk ve neşeyle vakit geçirebileceğiniz yepyeni bir salonunuz olur.


ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK