Site Loader
İLETİŞİM / WHATSAPP

İzmir, Türkiye’nin üçüncü büyük metropolü, ve önemli bir fuar merkezi olan liman kenti.İzmir’in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma’nın imparatorluk devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm İyonya kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adını duyuruyordu. Bu maksatla da bu şehre “Güzel İzmir”, “Eski İzmir” ve “la Perle de l’Ionie” (İyonya’nın İncisi) deniyordu.

İzmir, yatlar ve gemilerle çevrilmiş uzun ve dar bir körfezin başında yer almaktadır. Sahil boyunca palmiye, hurma ağaçları ve geniş caddeler bulunmaktadır. İzmir Limanı, Mersin Limanı’ndan sonra Türkiye’nin en büyük limanıdır. Canlı ve kozmopolit bir şehir olan İzmir, uluslararası sanat festivalleri ve İzmir Enternasyonal Fuarı ile de önemli bir yer tutar.

 

Aliağa cam balkon
Balçova cam balkon
Bayındır cam balkon
Bayraklı cam balkon
Bornova cam balkon
Buca cam balkon
Çiğli cam balkon
Foça cam balkon
Gaziemir cam balkon
Güzelbahçe cam balkon
Karabağlar cam balkon
Karşıyaka cam balkon
Kemalpaşa cam balkon
Konak cam balkon
Menderes cam balkon
Menemen cam balkon
Narlıdere cam balkon
Seferihisar cam balkon
Selçuk cam balkon
Torbalı cam balkon
Urla cam balkon
Bergama cam balkon
Beydağ cam balkon
Çeşme cam balkon
Dikili cam balkon
Karaburun cam balkon
Kınık cam balkon
Kiraz cam balkon
Ödemiş cam balkon
Tire cam balkon

 

 

 

 

 

Etiketler : izmir cam balkon, izmir cam balkoncu, izmir cam balkon firmaları, izmir cam balkon sistemleri, izmir cam balkon fiyatları, izmir cam balkon ücreti, izmir ucuz cam balkon, izmir cam balkon metrekare fiyatları, izmir cam balkon

Rate this post
ŞİMDİ ARAYIN!