Site Loader
İLETİŞİM / WHATSAPP

Cam Balkon Sistemlerini Kullanışı, görüntüsü ile şık ve pahalı bir üründür.Herkesin en çok merak ettiği ve ürün alırken aklını ve zamanını en çok ayırdığı şey fiyattır.Cam balkon sistemleri m2 mekânın yeri balkonun yeri ve yüksekliği fiyatlandırırken değişkenlik göstermektedir.Her ürünün olduğu gibi cam balkon sistemlerinin de kalitelisi ve kalitesiz ( düşük maliyetli piyasa malları ) mevcuttur buda fiyatın esnek olmasının başlıca nedenidir. 

Cam Balkon Sistemleri m2 olarak hesaplanır ve m2 birim fiyatı 160 ile 300 TL Arasında değişir.

Nedir:  Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar…

Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır .Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir. Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatifleri mevcuttur.

Cafe, Restoran, Lokanta gibi mekanların girişinde kullanılan cam balkon sistemleri altta eşik olmadan çalışan fonksiyonel sistemdir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Rate this post
ŞİMDİ ARAYIN!