Site Loader
İLETİŞİM / WHATSAPP

Evlerin balkonları ve terasları olması büyük bir şans. Kullanım ve estetik açısından tasarlanan balkon ve teraslar daha fazla hareket alanı ve ferahlık sağlıyor. Her türlü ev modelinde kullanılabilir. Yazlık, kışlık ya da modern daireler için ideal seçimler. Büyük balkonlar, yaz aylarında havadar bir mekân, kış aylarında ise kış bahçesi olarak kullanılabilir.Sürgülü kapılar ya da akordiyon gibi katlanabilir camlarla mevsime göre mekân değişebiliyor. Birçok avantajıyla rahatlık sağlayan balkon ve teras dekorasyonlarıyla yaşam standart’ını yükseltmek mümkün. Manzaraya bakan büyük camlar kullanmak doğal bir tabloyu seyretmekten farksız. Bu camların ışığı kullanabilen ve mekâna yansıtan özellikleri insanı hayran bırakıyor. Dekorasyonda fikrin sonu yok. Çatı penceresi fikirleriyle de ışığı kullanabilirisiniz. Yağmuru ve yıldızları yattığınız yerden izleme keyfini yakalayabilirsiniz.

Eğer bir teras yaratma imkânınız varsa, bu terası hayal etmekten kendinizi alıkoymayın. Gözünüz evi görmeyip artık terasta yaşamaya başlayabilirsiniz. Teraslar balkonlardan farklı bir alan ister. Mekânın uygun olmasıyla alakası olan teraslar, duruma göre şekillenir. Şehir içinde bahçe şansı olmayan insanlar teras ya da büyük balkonların ışığından ve keyfinden yararlanabilir.

Modern tarzda stüdyo daireler için teras manzarası şehir görünümü olurken, doğa ya da deniz manzarası olan evlerin terasları ya da balkonları daha geniş olur. Genellikle yalı ve villa tipi evlerde kullanılan teras ve büyük balkonlar, hem lüks hem de çok iç açısı yaşam alanları kazandırıyor.

Cam balkon ve cam teras yapılan malzemeler, kar, kış, yağmur, fırtına demeden sizi bütün kötü hava şartlarına karşı koruyacak kadar güvenli ve dayanıklıdır, eskimez. Montajda zorluk yoktur. Taşıması kolaydır.

Rate this post
ŞİMDİ ARAYIN!